Dansschool Bolero

 Aangepast uurrooster 27/05/2024 - 22/06/2024

Omwille van de beslissing van de sportdienst om vanaf maandag 27/5 van start te gaan met de aanleg van een nieuwe sportvloer in de polyvalente zaal van sporthal Berentrode zijn we genoodzaakt om ons lessenrooster aan te passen.

Gelieve goed na te kijken welke lessen waar en wanneer doorgaan.

(DOJO = sporthal Berentrode (trap naar boven), GEKKO = Dorp 19, Bonheiden, GEBO = Schommen 1, Bonheiden)

Alvast bedankt voor het begrip bij deze wijzigingen!


Maandag 27/5

16u30-17u30: DOJO - klassiek 3a + 3b

17u30-18u30: DOJO - klassiek 1a + 1b

17u30-18u30: Squash boxen – G-dans

Woensdag 29/5

16u-17u: DOJO – modern 3

17u-18u: DOJO – modern 1

20u15-21u15: GEBO – Mixed Styles

Donderdag 30/5

16u30-17u30: DOJO – kleuters 2A

20u-21u30: GEKKO - dames

Vrijdag 31/5

17u-18u: DOJO – klassiek 4, 6, 7

18u19u: DOJO – modern 4, 6, 7

Zaterdag 1/6

9u30-10u30: DOJO – kleuters 1

10u30-11u30: DOJO – kleuters 2B

12u30-13u30: GEKKO – popdance 1

13u30-14u30: GEKKO – hiphop 1

12u-13u: DOJO – PD3

13u-14u: DOJO – HH3

17u-18u: GEBO – HH4-6-7

18u-19u: GEBO – PD4-6-7

Zondag 2/6

9u30-10u30: DOJO – BD Kids 1+3 (geen adults)


Maandag 3/6

16u30-17u30: DOJO - klassiek 3a + 3b

17u30-18u30: DOJO - klassiek 1a + 1b

17u30-18u30: Squash boxen – G-dans

Woensdag 5/6

15u-18u: GEKKO – doorloop kinderdansfestival

20u15-21u15: GEBO – Mixed Styles

Donderdag 6/6

16u30-17u30: DOJO – kleuters 2A

20u-21u30: GEKKO - dames

Vrijdag 7/6

17u-18u: DOJO – klassiek 4, 6, 7

18u19u: DOJO – modern 4, 6, 7

Zaterdag 8/6

9u30-10u30: DOJO – kleuters 1

10u30-11u30: DOJO – kleuters 2B

10u-11u: GEKKO – popdance 1

11u-12u: GEKKO – hiphop 1

12u-13u: DOJO – PD3

13u-14u: DOJO – HH3

17u-18u: GEBO – HH4-6-7

18u-19u: GEBO – PD4-6-7

Zondag 9/6

9u30-10u30: DOJO – BD adults

Kinderdansfestival!


Maandag 10/6 & 17/6

16u30-17u30: DOJO - klassiek 3a + 3b

17u30-18u30: DOJO - klassiek 1a + 1b

17u30-18u30: Squash boxen – G-dans

Woensdag 12/6 & 19/6

16u-17u: DOJO – modern 3

17u-18u: DOJO – modern 1

20u15-21u15: GEBO – Mixed Styles

Donderdag 13/6 & 20/6

16u30-17u30: DOJO – kleuters 2A

20u-21u30: GEKKO - dames

Vrijdag 14/6 & 21/6

17u-18u: DOJO – klassiek 4, 6, 7

18u19u: DOJO – modern 4, 6, 7

Zaterdag 15/6 & 22/6

9u30-10u30: DOJO – kleuters 1

10u30-11u30: DOJO – kleuters 2B

12u30-13u30: GEKKO – popdance 1

13u30-14u30: GEKKO – hiphop 1

12u-13u: DOJO – PD3

13u-14u: DOJO – HH3

14u-15u: DOJO – BD Kids 1+3

15u-16u: DOJO – BD Adults

17u-18u: GEBO – HH4-6-7

18u-19u: GEBO – PD4-6-7